Skip to main content

2015.eko apirila

Gaur, apirilak 25, larunbata

Goizez, 6:00etatik 14:00etara

05:00
saioaren irudia
Telebista 2.1
Telebista 2.1
08:00
saioaren irudia
Emisio amaiera
Emisio amaiera
09:00
saioaren irudia
Txantxariak
Haurrentzako saioa
09:30
saioaren irudia
Telebista 2.1
Telebista 2.1
10:30
Kultur proposamenen bilduma osatuena.

Aurkezlea: Ane Azkue.
Eguna: Osteguna (21:30).
11:00
Gazteei zuzenduriko saio bizia.

11:30
saioaren irudia
Kanaldude
Ipar Euskal Herrian barrena
12:30
Mahai inguru politikoa, elkarrizketa eta erreportajeak.

Aurkezlea: Irati Sarasua.
Eguna: Asteazkena (22:00).
13:30
Berdintasuna oinarri duen saioa.

Aurkezlea: Nagore Uriarte.
Eguna: Asteazkena (21:30).
14:00
Jendarteko gaiak, ikuspuntu ezberdinetatik.

Aurkezlea: Ane Zabala.
Eguna: Osteguna (22:00).
06:10
saioaren irudia
Telebista 2.1
Telebista 2.1
08:00
saioaren irudia
Emisio amaiera
Emisio amaiera
09:00
saioaren irudia
Txantxariak
Haurrentzako saioa
09:30
saioaren irudia
Telebista 2.1
Telebista 2.1
10:30
Kultur proposamenen bilduma osatuena.

Aurkezlea: Ane Azkue.
Eguna: Osteguna (21:30).
11:00
Gazteei zuzenduriko saio bizia.

11:30
saioaren irudia
Kanaldude
Ipar Euskal Herrian barrena
12:30
Mahai inguru politikoa, elkarrizketa eta erreportajeak.

Aurkezlea: Irati Sarasua.
Eguna: Asteazkena (22:00).
13:30
Berdintasuna oinarri duen saioa.

Aurkezlea: Nagore Uriarte.
Eguna: Asteazkena (21:30).
14:00
Jendarteko gaiak, ikuspuntu ezberdinetatik.

Aurkezlea: Ane Zabala.
Eguna: Osteguna (22:00).

Arratsaldez, 14:00etatik 20:30etara

15:00
saioaren irudia
Gurean Gaur elkarrizketa
Gaurkotasun gaiak eta protagonistak
15:30
saioaren irudia
Berezia
Osinalde saria, bertso saioa
16:00
Bizi Musika
Euskarazko bideoklipen saioa
17:30
Euskarazko dokumentalen saioa. Sortzaileen hitza.

Aurkezlea: Ane Azkue.
Eguna: Ostirala (22:00).
18:30
saioaren irudia
Kanaldude
Ipar Euskal Herrian barrena
19:30
Frontoia
Pilota partidua
20:30
saioaren irudia
Oizmendi erreportajeak
Bermeoko Itsaspeko zinema jaialdia eta beste
15:00
saioaren irudia
Gurean Gaur elkarrizketa
Gaurkotasun gaiak eta protagonistak
15:30
saioaren irudia
Berezia
Osinalde saria, bertso saioa
16:00
Bizi Musika
Euskarazko bideoklipen saioa
17:30
Euskarazko dokumentalen saioa. Sortzaileen hitza.

Aurkezlea: Ane Azkue.
Eguna: Ostirala (22:00).
18:30
saioaren irudia
Kanaldude
Ipar Euskal Herrian barrena
19:30
Frontoia
Pilota partidua
20:30
saioaren irudia
Oizmendi erreportajeak
Bermeoko Itsaspeko zinema jaialdia eta beste

Gauez, 20:30etatik 6:00etara

21:00
saioaren irudia
Gurean Gaur erreportajeak
Erreportaje bilduma
21:30
Berdintasuna oinarri duen saioa.

Aurkezlea: Nagore Uriarte.
Eguna: Asteazkena (21:30).
22:00
saioaren irudia
Berezia
?Mikel Laboa 1934-2008? dokumentalaren lehen zatia
22:50
saioaren irudia
Berezia
?Gure herria jokoan?? mahai-ingurua
00:10
Mahai inguru politikoa, elkarrizketa eta erreportajeak.

Aurkezlea: Irati Sarasua.
Eguna: Asteazkena (22:00).
01:10
saioaren irudia
Kanaldude
Ipar Euskal Herrian barrena
02:10
Bizi Musika
Euskarazko bideoklipen saioa
03:10
Bizi Musika
Euskarazko bideoklipen saioa
05:10
saioaren irudia
Telebista 2.1
Telebista 2.1
21:00
saioaren irudia
Gurean Gaur erreportajeak
Erreportaje bilduma
21:30
Berdintasuna oinarri duen saioa.

Aurkezlea: Nagore Uriarte.
Eguna: Asteazkena (21:30).
22:00
saioaren irudia
Berezia
?Mikel Laboa 1934-2008? dokumentalaren lehen zatia
22:50
saioaren irudia
Berezia
?Gure herria jokoan?? mahai-ingurua
00:10
Mahai inguru politikoa, elkarrizketa eta erreportajeak.

Aurkezlea: Irati Sarasua.
Eguna: Asteazkena (22:00).
01:10
saioaren irudia
Kanaldude
Ipar Euskal Herrian barrena
02:10
Bizi Musika
Euskarazko bideoklipen saioa
03:10
Bizi Musika
Euskarazko bideoklipen saioa
05:10
saioaren irudia
Telebista 2.1
Telebista 2.1
 
 
Premium Drupal Themes by Adaptivethemes